Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów to nie tylko zabieg o charakterze estetycznym, ale również prozdrowotnym. Zęby można wybielić za pomocą lasera, przy użyciu lampy, lub przy pomocy specjalnych nakładek. Odwiedź nasz gabinet stomatologii estetycznej w Swarzędzu i ciesz się pięknym uśmiechem przez cały rok.
Wybielanie martwych zębów to nieco bardziej skomplikowany proces, gdyż ze względu na fakt, iż są pozbawione żywej miazgi, która jest obecna w zdrowych zębach, często ciemnieją. Takie zabiegi należy wykonywać wyłącznie u renomowanych stomatologów.
Materiał kompozytowy może być wykorzystany do skorygowania kształtu zęba, wydłużenia go lub zamknięcia szpar między zębami, czyli tak zwanej diastemy. Nasi wykwalifikowani stomatolodzy ze swarzędzkiej kliniki dokładają wszelkich starań, żeby zapewnić pacjentom pełny komfort, przy jak najmniejszej ingerencji w strukturę zęba.
Korony i licówki są bardzo często wykorzystywane w stomatologii estetycznej, zarówno ze względu na zadowalające efekty jak i bezpieczeństwo ich stosowania. Jeżeli interesuje Cię precyzyjna zmiana kształtu zęba lub wygładzenie jego powierzchni, skorzystaj z zabiegów stomatologii estetycznej, takich jak konturing czy bonding.